Bij het ontwerpen van de Lexus CT stonden comfort en praktische bruikbaarheid centraal. De auto is van het bouwjaar 2015 en is van de eerste eigenaar. Als u een laag brandstofverbruik en goede prestaties belangrijk vindt, dan bent u uitstekend bediend met de viercilinder motor. Deze Lexus is voorzien van een mooie en comfortabele lederen bekleding. Verwarmde stoelen maken het interieur behaaglijk op winterse dagen. Natuurlijk behoren 15 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, metallic lak, elektrisch bediende ramen en led-dagrijverlichting ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Met een druk op de knop verandert u het volume of het zenderstation met de audiobediening op het stuurwiel. Met de routebegeleiding van het full map navigatiesysteem kunt u zich volledig op het verkeer concentreren. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook electronic climate control. De achteruitrijcamera vergemakkelijkt achteruit inparkeren. U ziet duidelijk wat er achter de auto gebeurt. In de regen hoeft u niet langer zelf de ruitenwissers in te schakelen. De regensensor zorgt ervoor dat de ruitenwissers altijd op de juiste snelheid werken. Natuurlijk is er ook cruise control aan boord, waarmee u meer ontspannen en zuiniger rijdt.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Lexus CT samen. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt. Soepel wegrijden op een helling is eenvoudig met de hulp van hill hold control. Het bandenspanningscontrolesysteem waarschuwt als een van de banden onvoldoende lucht bevat.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Ik help u graag verder. Neem gerust contact met mij op. Wij zijn tot 22:00 uur bereikbaar.
Koopt u uw nieuwe auto online, dan zorgen wij ervoor dat uw nieuwe auto gratis bij u thuis wordt afgeleverd. Waar in Nederland u ook woont.
Bestelt u de auto vandaag, dan staat hij morgen al bij u op de oprit. Rijden maar!
Onze occasions zijn met zorg uitgezocht. Daarom bieden we onze occasions aan met 6 maanden landelijke garantie.
Wagon 1.8 Aspiration Aut. 7 pers. Trekhaak / Camera / Panoramadak / Full map navigatie / Cruise control
1.0 TSi 95 Pk Comfortline | Navigatie | Adaptive Cruise | Airco
200 K. Elegance Automaat | Navigatie | Parkeersensoren | Cruise Control | Youngtimer